بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  راهنمای خرید از نیلی‌پت

  خرید کالا از وب‌سایت نیلی‌پت بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد

  استفاده شما از وب‌سایت نیلی‌پت و سفارش و خرید كالا از این فروشگاه، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذکر شده در این صفحه می‌باشد.

   

  1. خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجاری شما عرضه شده است. هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي‌تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
  2. كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و حقیقی و به‌طور كامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود و فروشگاه نیلی‌پت هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای احتمالی ندارد.
  3. سایت نیلی‌پت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم عملکرد سایت، که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، را بر عهده ندارد.
  4. سایت نیلی‌پت هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که لینک آن‌ها در وب‌سایت نیلی‌پت موجود است، ندارد. شما توافق می‌کنید که مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی واردشده به راﻳﺎنه‌تان، از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لینک شده در سایت نیلی‌پت باشد، بر عهده خود شما است.
  5. اطلاعات موجود در سايت نیلی‌پت از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت‌هاي سازنده محصولات جمع‌آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات و سرويس‌های موجود يا ارائه‌شده در سايت نیلی‌پت در مواردي غیردقیق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت نیلی‌پت مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نخواهد داشت.
  6. در سیستم فروش نیلی‌پت ، امکان استرداد یا تعویض کالا به هر عنوان وجود ندارد. در هر زمانی پس از تحویل کالا به خریدار، پشتیبانی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت تولیدکننده یا تأمین‌کننده کالا است و نیلی‌پت مسئولیتی در این مورد ندارد.
  7. فروشگاه اینترنتی نیلی‌پت هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. وب‌سایت نیلی‌پت در ویرایش، حذف و قبول نکردن پیغام‌های کاربران، کاملاً مختار است.
  8. اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب‌سایت نیلی‌پت خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود.

   

  © مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت نیلی‌پت شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه نیلی‌پت می‌باشد.